...

Maskoti

Maskot, hrdinovia či rozprávkové postavy na každé podujatie.

Maskot KIDSTAR je zábavní a pritom profesionálny, prináša radosť a nezabudnuteľný zážitok pre malých i veľkých návštevníkov vašich podujatí. Tieto rozprávkové postavy sú ideálna atrakcia pre deti, ktorá im dokáže vyčarovať úsmev na tvári a nezabudnuteľný zážitok na celý život.

Naša široká ponuka zahŕňa rôzne postavy a figúrky, ktoré sa ľahko prispôsobia tematickým potrebám vašich podujatí. Bez ohľadu na to, či organizujete detský narodeninový večierok, školskú akciu alebo verejnú udalosť, naši maskoti prinesú do podujatia novú dimenziu zábavy.

Výhody využitia maskotov na podujatí sú nekonečné. Prvým a najdôležitejším je, že pritiahnu pozornosť a vytvoria príjemnú atmosféru. Deti a dospelí sa budú tešiť na stretnutie so svojím obľúbeným hrdinom, čo zaručí pozitívne a nezabudnuteľné spomienky. Okrem toho sa môžu hrdinovia zúčastniť rôznych aktivít, tancovať, fotografovať sa s návštevníkmi a vytvárať interakcie, ktoré oživia akékoľvek event.

Sonic

Hrdina Sonic je rozprávková postava s filmu Ježko Sonic. Táto psotava je veľmi obľúbená u detí.

Mimoni

Maskoti Mimoňov sú jedny z najznámejších rozprávkových postavičiek, ktoré prinášajú deťom radosť, smiech a zábavu.

Zootropolis

Maskot Judy Hoppsová je hlavná postava filmo Zootropolis

Zootropolis​

Nick Wilde je rozprávková postava s filmu zootropolis.

Madagascar

Zebra Marty je veľmi obľúbená postava s filmu Madagascar, vhodný maskot pre malé deti.

Mickey mouse

Jedna z najznámejších rozprávkových postáv Mickey mouse asi pozná každé dieťa

Mickey mouse

Druhá veľmi známa rozprávková postava z filmu Mickey mouse asi pozná každé dieťa.

SpongeBob

SpongeBob je rozprávková postava zo serálu SpongeBob v šortkách, ktorá sa hraje od roku 1999, poznajú ho malé aj veľké deti.

Doba ľadová

Ďalšia veľmi známa rozprávková postava Sid je so známeho filmu Doba ľadová, ktorý pozná dnes už každé dieťa.

Mačička

Maskor ozprávkovej postavy mačičky. Obľúbená rozprávková postava hlavne u dievčat.

Máša a medveď

Medveď z pomerne novej rozprávky Máša a medveď je veľmi zlatá a rozkošná rozprávková postava, ktorú rado objíme každé dieťa.

Máša a medveď

Máša je rovnako z tej iste obľúbenej rozprávky Máša a medveď.

Batman

Batman je jeden z najobľúbenejších superhrdinov medzi deťmi ale aj dospelými. Stretnutie s Batmanom tak ocenia nie len najmenší ale mnoho krát aj dospelý.

Monsters

Maskot rozprávkovej postavy Mike Wazovski je zo známej rozprávky Monsters, ktorú poznajú deti, ale aj dospelý.

Monsters

Maskot rozprávkovej postavy James P. Sullivan je zo známej rozprávky Monsters, ktorú poznajú det iale aj dospelý.

Navštívte detský svet KIDSTAR

Maskot na každý detský event

Dokonalé atrakcie pre deti sú aj maskoti, ktorí potešia každé dieťa, sú plný energie a života, ich úlohou je neustále byť v interakcií s deťmi a vyčarovať im úsmev na tvári, fotiť sa s nimi, rozvíjať ich kreativitu a zabezpečiť, aby každá chvíľa bola plná smiechu a radosti. Maskot je vhodný pre rôzne typy podujatí vrátane osláv narodenín, školských akcií, festivalov a ďalších spoločenských udalostí.

Naša ponuka je rozmanitá a prispôsobiteľná podľa Vašich potrieb a preferencií. Môžete si vybrať zo širokej škály postáv od klasických animovaných postavičiek po originálnych superhrdinov. Sme tu, aby sme spolu s Vami vytvorili atmosféru plnú zábavy a šťastných spomienok pre každé dieťa či dospelého na Vašom detskom podujatí, dni detí alebo inom evente.

Naši skúsení animátori, ktorí schopní pracovať s deťmi, sú pripravení zabezpečiť, aby sa deti cítili pohodlne a bezpečne.Neváhajte nás kontaktovať s Vašimi otázkami na organizovanie detského eventu alebo nezáveznej cenovej ponuky. Radi Vám pomôžeme vybrať správne riešenie pre Vaše detské podujatie, prispôsobiť program podľa štýlu a atmosféry, ktorú chcete dosiahnuť. Urobte z každého podujatia nezabudnuteľný zážitok!

Kidstar.sk je hrdým projektom spoločnosti RR Production, zameraným na usporadúvanie detských eventov. Sme presvedčení, že kvalita a radosť, ktorú prinášame našim malým klientom, výrazne odráža hodnoty nášho celkového portfólia. Pre ešte širšiu a komplexnejšiu ponuku eventov, srdečne odporúčame navštíviť našu hlavnú stránku www.rrproduction.sk. Tam nájdete širokú škálu profesionálnych služieb a skúseností pre každú príležitosť

skakacie hrady, skakaci hrad, detske poduajtia, kidstar, detske eventy, maskot, maskoti, ponuka maskotov, ponuka skakacich hradov, detské poduajtie kosice, bratislava, detska eventova agentura
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.