...

Detské eventy KIDSTAR

Detský projekt

KIDSTAR

Sme eventová agentúra, ktorá sa špecializuje na organizovanie podujatí na mieru, čiže event na kľúč. Pôsobíme od roku 2014 a zastrešujeme v priemere 100 eventov ročne po celom Slovensku. Agentúra vznikla s vášňou a víziou prinášať do života neopakovateľné zážitky. Naša ponuka je široká a rôznorodá – od profi konferencií, elegantných firemných večierkov, cez pulzujúce diskotéky, až po radostné detské akcie a mnoho ďalších eventov na kľúč či na základe špecifických požiadaviek klienta. Naším cieľom je prekvapiť a potešiť našich klientov na profi úrovni a zabezpečiť, aby ich udalosti boli jedinečné a zanechali trvalý dojem.

maskot, maskoti, skákací hrad, skákací hrad prenájom, prenajom nafukovadla, atrakcie pre deti, prenájom atrakcií, skákacie hrady, kidstar, evetová agentúra
RR production, RR company, Kidstar

Naša vízia a misia

Našou víziou je stať sa TOP1 eventovou agentúrou na Slovensku v príprave „eventov na kľúč“. Sme oddaní tomu, aby sme našim klientom priniesli jedinečné, kreatívne a nezabudnuteľné podujatia, ktoré presahujú ich očakávania. Svojou vášňou pre eventový priemysel, profesionálnym prístupom a neustálym inovovaním chceme stále zdokonaľovať naše služby. Chceme byť známou a uznanou značkou, ktorá spája kreativitu s excelentnou organizáciou a presnosťou.

Poslaním agentúry RR production je plánovať a organizovať podujatia na mieru, čiže „eventy na kľúč“, ktoré prekračujú očakávania našich klientov. Snažíme sa prinášať kreativitu, inovácie a dokonalú organizáciu do každého podujatia, ktoré pripravujeme. Našou vášňou je premeniť koncepty a vízie našich klientov do skutočnosti, pričom sa staráme o každý detail a zabezpečujeme, aby ich podujatia boli nezabudnuteľné. Veríme, že kvalitné eventy vedú k silnému pripojeniu a zanechávajú trvalý dojem. Sme tu, aby sme pomohli našim klientom dosiahnuť ich ciele a vytvárať spomienky, ktoré budú trvať celý život.

Benefity, ktoré u nás získate

Expertíza a skúsenosti

Máte prístup ku skúsenému tímu odborníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti v organizácii rôznych typov eventov.

Efektívnosť a časová úspora

Ako sa vraví, čas sú peniaze a vďaka našej automatizácii a synchronizácii činnosti vieme podujatia pripravovať efektívne za krátku dobu.

Personalizovaný prístup

Naša agentúra vám pomôže vytvoriť udalosť presne podľa vašich potrieb a predstáv.

Rozsiahle portfólio podujatí

Ako eventová agentúra ponúkame zabezpečenie rôznych typov podujatí od firemných večierkov, cez konferencie, promo akcie až po detské podujatia. Na každý typ podujatia máme viacero tématických variácii v ponuke.

Krízový manažment

Sme pripravení riešiť nepredvídateľne situácie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam často krát vyriešime neočakávané problémy behom pár minút, vďaka čomu nie je ohrozený celkový priebeh podujatia.

Stresová úľava

Postaráme sa o všetky detaily pri organizácii vašich podujatí. Týmto spôsobom vás odbremeníme od stresu, ktorý organizovanie podujatia obvykle prináša, takže si môžete vaše podujatie naplno vychutnať so svojími hosťami.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.