...

Skákacie hrady

Prenájom - skákací hrad, nafukovadlo a detská atrakcia

Víta vás náš svet radosti a nekonečné zábavy, plný skákacích hradov, brán a nafukovadiel! Skákacie hrady nie sú len zábavou, ale aj nástrojom pre rozvoj detí. Podporujú fyzickú aktivitu, rovnováhu a sociálnu interakciu.

Naša pestrá kolekcia skákacích hradov pokrýva rôzne veľkosti, tvary a farby, čo znamená, že si môžete vybrať ten najvhodnejší pre vašu udalosť. Či už organizujete narodeninovú oslavu, školský piknik alebo podujatie pre verejnosť, naše skákacie hrady dodajú akciu a vytvoria bezkonkurenčnú atmosféru smiechu a radosti.

Skákacie hrady KIDSTAR nájdete na rôzne témy rozprávok a rôznych dizajnov, čím pridáte do každej udalosti štipku kúzla.

Prežite s nami nezabudnuteľné chvíle radosti a šťastia na vašich detských eventoch. Vyberte si z našej rozmanitej ponuky a doprajte deťom skvelú zábavu, ktorá im navždy ostanú v pamäti!

Malé skákacie hrady

Malý skakací 4,7 m x 3,8 m x 2,6 m

Malý skákací hrad vhodný pre menšie deti. Kde objavujú svet hravým spôsobom, zlepšujú svoju rovnováhu a koordináciu, a to všetko prirodzene a s radosťou.

Malý preliezací 5,6 m x 3,2 m x 2,2

Malý skákací hrad vhodný pre menšie deti. Kde sa neustále smejú a veselia, čím rozvíjajú nielen svoje fyzické schopnosti, ale aj sociálne schopnosti v interakcii s ostatnými deťmi.

Stredné skákacie hrady

Preliezací hrad 7m x 7m x 4 m

Nekončiaca zábava pre najmenších. Hrad, ktoré poteší všetky deti. Skákanie, šmýkanie, preliezanie. Zábava na skákacom hrade je nielen vzrušujúca, ale aj prospešná pre zdravie detí, pretože podporuje pohybový rozvoj a udržiava ich aktívnymi.

Labková Patrola

Hrad v štýle známej rozprávky Labková patrola. Veľmi obľúbené u detí.

Minecraft

Obľúbený hrad podľa známej detskej hry Minecraft je zábavným doplnkom pre všetky deti.

Cowboy 5m x 4 m

Skákací hrad na štýl kovboj, so šmýkalkou. Vhodné pre všetkých kovbojov.

Veľké skákacie hrady

Minecraft

Obľúbený hrad podľa známej detskej hry Minecraft je zábavným doplnkom pre všetky deti.

Cowboy 5m x 4 m

Skákací hrad na štýl kovboj, so šmýkalkou. Vhodné pre všetkých kovbojov.

Nafukovacie bludisko /11m x 11m/

Dominanta, ktorá pobaví a poteší všetky vekové kategórie. Prebehni/prejdi čo najskôr cez nafukovacie bludisko. Jednoducho zábava pre malých aj veľkých

Mimonský hrad 10m x 6m x 5,5m výška

Hrad zo šmýkalkou v štýle známej rozprávky Mimoni, ktorú miluje každé dieťa.

Nafukovacie atrakcie

Archery strike

Nafukovadlo s lukostreľbou, kde sa nachádzajú lietajúce terče, ktoré je potrebné lukom trafiť. Vhodné aj pre deti aj pre dospelých.

Sekery

Nafukovadlo s hádzaním sekier na terč.

Sumo zápasníci

Aké by to bolo keby sme mali pár desiatok kíl navyše? Vyskúšať si to môžete v zábavnom "boji" v tele sumo bojovníka. Zábava, ktorá dá zabrať, no veľmi pobaví nielen "bojovníkov", ale aj divákov.

Nemo

Nafukovadlo v štýle rozprávky nemo, vhodné aj do vody.

Dominanta Pirát

Vhodné ku konceptu Deň malých pirátov

Nafukovadlo Pes Rubble

Vhodné ku konceptu Labková patrola

Dominanta Mimoň

Nafukovadlo vhodné ku konceptu Mimoni

Nafukovadlo Monsters

Nafukovadlo vhodné ku konceptu Monsters

Nafukovacie brány

Nafukovacia brána smajlík

Ideálne na vstupy, pre dominantu už zdiaľky.

Nafukovacia brána unicorn

Ideálne na vstupy, pre dominantu už zdiaľky.

Nafukovacia brána klaun

Ideálne na vstupy, pre dominantu už zdiaľky.

Nafukovacia brána Štvorlístok

Ideálne na vstupy, pre dominantu už zdiaľky.

Navštívte detský svet KIDSTAR

Prenájom skákacieho hradu

Ponúkame širokú škálu skákacích hradov, ktoré zaručene prinesú nezabudnuteľnú radost a bezpečnú zábavu pre malých dobrodruhov. Prenajmite si náš skákací hrad a pozrite, ako sa vaše deti rozžiaria radosťou! Kontaktujte nás ešte dnes a zažite spolu s nami bezstarostné a veselé chvíle plné smiechu a radosti pre vaše najmenšie.

Skákací hrad prenájom je možné zabezpečiť po celom Slovensku napr. aj: Bratislava, Košice, Prešov, Poprad, Nitra, Trnava, Žilina, Trenčín a ďalšie. Kontaktujte nás a zistite dostupnosť vo Vašej lokalite.

Kidstar.sk je hrdým projektom spoločnosti RR Production, zameraným na usporadúvanie detských eventov. Sme presvedčení, že kvalita a radosť, ktorú prinášame našim malým klientom, výrazne odráža hodnoty nášho celkového portfólia. Pre ešte širšiu a komplexnejšiu ponuku eventov, srdečne odporúčame navštíviť našu hlavnú stránku www.rrproduction.sk. Tam nájdete širokú škálu profesionálnych služieb a skúseností pre každú príležitosť

skakacie hrady, skakaci hrad, detske poduajtia, kidstar, detske eventy, maskot, maskoti, ponuka maskotov, ponuka skakacich hradov, detské poduajtie kosice, bratislava, detska eventova agentura
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.